הכירו את צוות המרפאה

ORM-Exteriors-Pics-1024x769.jpg

לאחר מספר שנים בהם עבדנו עם סוכנות תיווך מקומית בישראל, החלטנו במרפאה להיות המרפאה היחידה בעולם אשר מקימה נציגות ישראלית אורגנית עם צוות עובדים של המרפאה אשר נמצאים פה בישראל, מלווים את לקוחותינו במסע להקמת המשפחה, עוזרים ומסייעים בכל אבני הדרך בתהליך. לאחר שהכרנו את הצרכים הייחודיים בעבודתנו הצמודה מול ההורים לעתיד הישראלים, וכמובן על מנת לקצץ בעלויות הגבוהות ממילא שעל ההורים לשלם בתהליך כזה הכשרנו צוות ישראלי, בארץ ובארה"ב, אשר יתן מענה מקצועי ויחסוך בעלויות אנשי התיווך.

ארז ברון

מנהל המחלקה הישראלית

אב לתאומות שנולדו בתהליך פונדקאות במרפאה שלנו. לאחר שבמשך שנים עסק בתחום ההיי טק והפיתוח העסקי, החליט להשקיע את מרצו ופועלו בעולם הפונדקאות לאחר הנסיון שחווה בעצמו.

לבלוג הפונדקאות של ארז >

“מתוך הנסיון שחווינו בתהליך הפונדקאות שעברנו, למדתי שיש הרבה דברים שאפשר לעשות כדי להקל על ההורים המיועדים בתהליך הארוך והמרגש. יחד עם ההתרגשות והמתח בתהליך, יש המון החלטות לקבל, התמודדויות רבות ולא מעט דאגות. ידעתי שאפשר לעשות את זה אחרת ולהקל על ההורים על ידי תפירת פתרון מושלם ומרוכז במקום אחד”.

Nir-Slakman--ORM---5427.jpg
ran.jpg

רן קוט ארויה
ייעוץ וליווי תהליכים

​"בעולם הערכים שלי, שוויון זכויות הוא ערך עליון והזכות להקים משפחה היא זכות בסיסית לכל אדם המעוניין בכך. אם יש באפשרותי להשפיע ולעזור בקידום אלו - אני רוצה לקחת בזה חלק ולהיות שותף, יותר מהכל. 
לאחר שעברתי תהליך פונדקאות בעצמי אני מאמין שיש לי את היכולת לתרום מנסיוני האישי.
בהצטרפותי לצוות הנפלא של ORM, ניתנה לי ההזדמנות המדהימה ללוות משפחות טריות במסע המרגש בחייהן. אני מאמין בדרך שלנו."

alon2.jpg

אלון שדה

ייעוץ וליווי תהליכים

​"אחרי שנים של נסיון עשיר בתחום השירות בארץ ובעולם, וכבן אדם שאוהב ללוות ולעזור במקצועיות ובאופן אישי, הבחירה להיות חלק מצוות ORM בישראל נראתה לי הכי נכונה וטבעית. במסע האישי שלי גם אני ובן זוגי נהיה אבות יום אחד, ולהיות חלק מהצוות זו זכות ושליחות עבורי."

Nir_Slak2man_-_ORM-4969-Recovered.jpg

יניב פרידהוף

ייעוץ וליווי תהליכים

​"כשבחרתי להתחיל בתהליך פונדקאות הבנתי ש-ORM זה המקום הנכון בשבילי. ההיכרות עם הצוות הישראלי והאמריקאי והרצון לסייע וללוות הורים לעתיד כמוני, הובילו אותי להחלטה להצטרף ולהיות חלק מצוות המרפאה. ההתנסות בתהליך מבפנים יחד עם הידע המקצועי שצברתי כעורך דין בתחום החברות העניקו לי כלים התואמים את הסטנדרטים הגבוהים של המרפאה והצוות, ומבטיחים להורים המיועדים שגם בתהליך המורכב בדרך להגשמת החלום- הם בידיים הכי טובות שיש."

Picture2_edited.jpg

אוליביה סקלאבק

Picture4_edited.jpg

טארה פטינגר

Picture3.jpg

קרול פרין

הת'ר ל'אדור​

הת'ר ל'אדור​

Picture1.jpg

קארי צ׳שיר

צוות התיאום האמריקאי האמון על הלקוחות הישראלים

הצוות ידריך אתכם לגבי התהליך והטיפול, יקבע עבורכם את סדר הפגישות והבדיקות בביקור בפורטלנד, ילווה את בחירת התורמת והפונדקאית ויהיה נוכח לאורך כל התהליך הרפואי. מסייעים בקשר בין המרפאה להורים המיועדים ומנהלים את התיאום בין כל הגורמים בשיתוף פעולה מלא ויומיומי עם הצוות בישראל.

צוות המרפאה בפורטלנד

צוות המרפאה בפורטלנד

ד״ר ברנדון בנקובסקי

מומחה עולמי בתחום הפריון והרופא המלווה

שותף בכיר ורופא מטפל בקליניקת ORM Fertility. בעל תואר ראשון בהנדסה ביו-טכנית מאוניברסיטת קורנל ועבר הסמכה בג'ורג'טאון. את שנות ההתמחות בגניקולוגיה, יילוד ותת התמחות בטיפולי הפריה חוץ גופית (IVF) עבר בבית החולים ג'ון הופקינס אשר דורג במקום הראשון בארה"ב במשך 22 שנה.
ד"ר בנקובסקי משתמש בידע הרחב אותו רכש לאורך השנים כדי ללוות באופן אישי זוגות ויחידניים בישראל ובעולם בדרך להורות בהצלחה ייתרה, וזאת הודות ליידע הרחב ולמקצועיות של הצוות שבנה סביבו.

Small_Bankowski_Head_Shot_1.png

אמילי מאונטס

מנהלת תחום גנטיקה

אמילי היא יועצת גנטית מוסמכת עם מעל 14 שנות נסיון. היא עוזרת להורים לעתיד לנווט במבוך המסובך של עולם הגנטיקה והבדיקות הגנטיות. היא מספקת ייעוץ גנטי להורים המעוניינים במידע נוסף כללי או במידע ספציפי על מטען גנטי שלהם או משפחתם, או לגבי מטען גנטי של תורמת הביצית / הזרע איתם הם יעבדו.

Small_Emily Mounts 03 Print .jpg

קורבי בארנס

מתאמת ומגייסת תורמות ביצית

קורבי מנהלת את מאגר התורמות של המרפאה, אחראית על גיוס תורמות, ניהול הסייקלים וביצוע הקשר עם ההורים המיועדים.
בעזרת ההכרות עם המאגר, קורבי מצליחה להציע להורים תורמות פוטנציאליות אשר מתאימות לחיפושיהם בהצלחה רבה ועושה זאת באהבה רבה.

Small_Corby Barnes 13 Print  (1).jpg

ד״ר אליסון קווטס

מנהלת המעבדה האמבריולוגית

מנהלת את המעבדה שלנו, אחראית על צוות שלם של אמבריולוגיות ועובדי המעבדה המתקדמת שלנו.

Alison Coates 19.jpg

ג׳נה שפרד

יועצת גנטית

ג'נה היא חלק מצוות היועצות הגנטיות של המרפאה, אמונה על תחום הג'נומיקס, הבדיקות הגנטיות והבדיקות הכרומוזומליות של העוברים על מנת להגיע למצוינות גנטית ותינוקות בריאים.

Gena Shepherd 4.jpg

הת'ר מולר

יועצת פיננסית

הת׳ר היא היועצת הפיננסית שעובדת עם הלקוחות מישראל. כחלק מהמחלקה הפיננסית תפקידה לתת מענה לשאלות בתחום הכלכלי, המימון, עלויות ותשלומים.

WhatsApp Image 2021-02-10 at 08.15.23.jp

ד״ר בריטה דינסמור

יועצת ופסיכולוגית מורשית

בריטה היא יועצת ופסיכולוגית מורשית, אשר מבצעת יעוצים, איבחונים ובדיקות להורים המיועדים, לתורמות ולפונדקאיות שעובדים עם המרפאה.

Britta-Dinsmore-08-Print-.jpg