הביקור הראשון במרפאת ORM בפורטלנד | צוות ORM

אחד השלבים הראשונים בתהליך הרפואי במסע הפונדקאות הוא הביקור הראשון שלכם בפורטלנד, ליומיים של חוויה במרפאה שלנו.

 

במסגרת הביקור תפגשו את הרופא המטפל, את מתאם התהליך שלכם, את מתאמת תורמות הביצית, את הגנטיקאית ואפילו תעברו ייעוץ עם הפסיכולוגית שלנו. תדברו, תשאלו שאלות ותכירו את הצוות שלנו בפורטלנד. 

בין השאר, כמובן שיקחו מכם בדיקות דם ותשאירו את דגימות הזרע שלכם. אם בחרתם תורמת ביצית, זו יכולה להיות הזדמנות להפגש איתה, ועוד.

פורטלנד. כמה שמעתם על העיר הזאת וחיכיתם, ועכשיו הגיע הזמן שלכם לבקר בה.

Image by Zack Spear

אנחנו יכולים לדבר על כמה העיר הזאת היא שיא הליברליות – מהמקומות הראשונים בהם אושרו נישואים גאים, שימוש במריחואנה וכמובן "ראשת מדינה" לסבית. אבל כנראה שהדבר הכי בולט בפורטלנד הם האנשים הנפלאים שמהלכים ברחובותיה. המלצה שלנו? שבו וצפו בפרק או שניים של הסדרה "פורטלנדיה", תכינו חולצה עם הכיתוב "Keep Portland Weird" ותתכוננו לחוויה מדהימה.

 

במרפאה תתקבלו כמובן בזרועות פתוחות ושם תעברו עוד חלקים חשובים במסע שלכם, אבל זה לא הכל. יש כל-כך הרבה אטרקציות, כל-כך הרבה מקומות מהממים שאנחנו מרגישים קצת אשמים לא לתת לכם את כל המידע הזה.

 

הכנו לכם סרטון קצר וחוברת עמוסה שנמצאת באתר הלקוחות שלנו. בחוברת הזו איגדנו לכם את כל המידע החשוב; דברים לדעת לפני, אטרקציות, מסעדות, טיפים ותחבורה, בקיצור - כל מה ששווה לדעת. את רוב ההמלצות שם, אגב, לקחנו מקבוצת המשפחות שלנו ומהמלצות שפירסמו שם לאורך השנים!

גם כשאתם שם בצד השני של האוקיינוס, משפחת ORM איתכם לאורך כל הדרך – זמינים לענות לכל שאלה או לתת טיפים נוספים, וכמובן מחכים לקבל כל סלפי שתצלמו שם!

 

*אם אתם ממש חברים – אז תשתפו בקבוצה של משפחת ORM ישראל!