מאגר תורמות הביצית | צוות ORM

אנחנו ב- ORM מחויבים ומתחייבים לטיפול אישי ולמתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר עבורכם- ההורים המיועדים. אחת הדרכים לכך היא תחזוק מאגר תורמות ביצית נרחב ואיכותי המאושר רפואית על ידינו, יחד עם ההיכרות אישית שלנו עם התורמות במאגר.

כאחת המרפאות המובילות בעולם, אנו מסוגלים לבצע סינון קפדני למועמדות לתכנית התורמות שלנו ולפסול תורמות אשר אינן עומדות בסטנדרטים הגבוהים שאנו מציבים עבורן (רק 7% מבין אלו המגישות מועמדות אכן מגיעות בסופו של דבר למאגר, מאחר ואינן עברו את כל שלבי הסינון של המרפאה).

כל הבדיקות הללו מבוצעות לתורמות עוד לפני שהן מתווספות למאגר במטרה למצוא התאמה טובה עבור ההורים המיועדים. כך שכאשר אתם בוחרים תורמת מהמאגר שלנו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהיא עברה תהליך סינון מקיף, איכותי וקפדני ללא פשרות וסייגים.

לעתים במאגרים חיצוניים, שלא מופעלים על ידי מרפאה, העובדים עפ"י פרוטוקולים שונים מתבצע סינון ראשוני ובסיסי בלבד. יש לכך השפעה כלכלית אדירה עליכם ההורים: בין אם ההוצאות הללו יפלו עליכם, ובין אם תצטרכו להתחיל תהליך רק בשביל שבשלב מאוחר יותר תדעו אם יש התאמה לתורמת.

כל תורמת במאגר התורמות הפנימי שלנו, בטרם קבלת אישור להיות תורמת וכניסה למאגר, עוברת מערך סינון מפורט הכולל, בין היתר:

- שאלון רפואי, מפורט ומלא אודותיה ואודות המשפחה שלה.
- פגישה עם איש צוות רפואי במרפאה לסקירת ההיסטוריה המשפחתית והשלכותיה.
- בדיקה על-קולית (אולטרה-סאונד) של הזקיקים בשחלות, ובדיקות הורמונליות על מנת להעריך פוטנציאל פוריות.
- בדיקות גנטיות וריצוף של למעלה מ-170 מצבים, מוטציות ומחלות גנטיות באמצעות המעבדות המתקדמות של Counsyl.
- בדיקות למחלות זיהומיות, בדיקת סוג דם, ספירת דם ובדיקה לאיתור שימוש בסמים.
- בדיקה פסיכולוגית מעמיקה לייעוץ, הכוונה, הערכה התנהגותית ובדיקת מוכנותה והיכרותה עם התהליך שתעבור.

אנו נמצאים בקשר אישי עם כל אחת ואחת מהתורמות. אנחנו לומדים להכיר ולסמוך אחד על השני ולעבוד ביחד לאורך כל הליך התרומה. בנוסף, אנחנו מכירים ומבינים את הזמינות של כל אחת מהתורמות, מה שהופך אותנו למאגר איכותי ופרטי ששם לו למטרה את איכות התורמות ולאו דווקא את הכמות.

בסופו של דבר המטרה היא הליך חלק, ככל האפשר, לכולם. 


אנו עובדים עם ההורים המיועדים על מנת לזהות את הרצונות והדרישות שלהם מהתורמת מהסיבה הפשוטה שרק לאחר שנבין את הצרכים של ההורים, נוכל לסייע ולמצוא את התורמת המושלמת עבורם. מתאמות התורמות שלנו יכולות להכווין את ההורים לתורמות המתאימות ובמידת הצורך להציג את הזמינות הקרובה של תורמות מתאימות.

אנחנו מגייסים בעיקר תורמות מקומיות שרובן גר בטווח של 70 ק"מ מהמרפאה. רבות מהתורמות שלנו פתוחות לאפשרויות שונות של קשר עם ההורים המיועדים, במידה וירצו, להחלפת פרטים ואפילו לפגישה אישית עם ההורים.

במרפאה צוות מגייסות ומתאמות שישמח לספק מידע נוסף על התכנית, המאגר, התורמות וכל דבר נוסף בנושא.

עוד בנושא (וידאו)