ייעוץ וליווי אישי

לאחר מספר שנים בהן פעלנו בסיוע סוכנויות מתווכות בישראל ושנים בהן צברנו הכרות מעמיקה וניסיון נרחב עם הצרכים הייחודיים בישראל, החלטנו לפתוח ערוץ ישיר ובלתי אמצעי עם לקוחותינו ולהקים מחלקה מקומית, בעברית.

 

המרפאה היא הראשונה בעולם אשר פותחת מחלקה ישראלית עם עובדים מקומיים בישראל, אשר מעבר להנגשת המחלקות השונות במרפאה, להסברים ומידע על השלבים השונים וליווי של לקוחותינו בצמתים השונים וההחלטות שצריך לקבל - המחלקה גם מקיימת מפגשי הכנה ללידה לאורך התהליך, החל מקורסי עזרה ראשונה, שיחות עם יועצי הנקה, עורכי דין, פסיכולוגים ואנשי מקצוע נוספים. 


 

11737847_787168681381427_514241522771585

משפחת הלקוחות שלנו בארץ מאד מגובשת, ומעצם כך שהיא מורכבת ממאות אנשים שעברו את אותו תהליך בדיוק, אנשים שעברו תהליך פונדקאות בארה"ב מול אותם גורמים באותם המקומות, פונדקאות ליחידנים, פונדקאות לזוגות הטרוסקסואליים, פונדקאות לגייז  - היא מקשרת ויוצרת מכנה משותף רחב אשר מתגבשת לחברויות שנרקמות כל העת - או במילים שאנחנו משתמשים - למשפחה. 

לרשות לקוחותינו גם עומדת קבוצת פייסבוק פנימית וסגורה אשר מהווה איזור בטוח ללקוחות להתייעץ, להביע דעה, ולשמוע את דעת הקהל בשאלות שונות בתהליך. ומי יכול לייעץ יותר טוב מאנשים שעברו, עוברים ויעברו בדיוק את אותו המסלול?

מצבור הידע שלנו הביא אותנו למסקנה כי יש צורך בהסרת מחסומי שפה, זמן ותרבות כדי לאפשר ללקוחותינו הנגשה מלאה של המידע שאנו מעניקים, ללא פערים באפשרות לשאול כל שאלה ולקבל כל תשובה.

המחלקה שלנו הוקמה כדי להעניק ליווי צמוד וטוב, מבלי להכניס גורמים נוספים ומיותרים לתהליך האישי שלכם ומבלי שתצטרכו לשנות דבר מחיי היום יום שלכם על מנת לצרוך אותו. הצוות שלנו פנוי להיכרות אישית איתכם ועם מפרט המידע שתזדקקו לו.

אנחנו פה בשביל לענות, לדאוג ולשמוח בישראלית.