בטוח שזה בטוח?

כאשר אתם ניגשים לתהליך הורות דרך פונדקאות, אולי הפרויקט החשוב והגדול בחייכם, חיוני שיהיה לכם את כל המידע בכדי שתוכלו לשאול את השאלות הנכונות ולקבל את התשובות וההדרכה המתאימה. ישנם המון גורמים המשפיעים על התהליך, אנשי מקצוע איתם תצטרכו להיות בקשר, התמודדויות משפטיות וביטוחיות לאורך הדרך, וכל זה עוד לפני שבחרתם את תורמת הביצית וסוכנות הפונדקאות האמריקאית המתאימה לכם. 

Enjoying a Beautiful Day Outside

כל תהליך הוא שונה ומיוחד, והחלק החשוב ביותר הוא לבחור במרפאה מצוינת שיודעת להתמודד עם הדינמיות בתהליך ומספקת לכם פתרונות המותאמים לכם ולדרך הייחודית בה אתם צועדים:

  • מרפאה אשרו פועלת רק כשטובתכם לנגד עיניה מבלי לתעדף גורמים חיצוניים משיקולים כלכליים, עמלות וגזירת קופונים.

  • חשוב לבחור במרפאה המדורגת גבוה באחוזי ההצלחה ונותנת לכם ביטחון מלא מבחינה מקצועית ושירותית.

  • מרפאה מנוסה בעבודה עם לקוחות בינלאומיים החיים במדינות עם שעון מקומי שונה.

  • מרפאה שבה הצוות הרפואי וגם המנהלי מורגלים בעבודה עם סוג המשפחה שלך בין אם אתם זוג אבות, זוג נשים, בהורות טרנסג'נדרית, גבר ואישה או הורים יחידנים.

  • מרפאה עם סניפים בארה"ב ובאירופה, שיש לה כמה שיותר לקוחות ישראלים שאפשר לדבר איתם, לשתף ולהתייעץ.

ORM FERTILITY מתגאה להיות המרפאה היחידה הפועלת בישראל, המאפשרת בטחון מלא בתוכנית המותאמת במיוחד למשפחות של שני אבות המביאים ילדים בתהליך פונדקאות. 

כאשר מדובר בזוג אבות המעוניינים לחלוק תרומת ביצית בכדי שלילדיהם יחלקו מטען גנטי, תוכניות הגרנטי המשווקות על ידי הסוכנויות בארץ פשוט לא עושות את העבודה. ההורים נדרשים לשלם סכומים גבוהים מראש על רכישה של מעין ביטוח המכסה את העלויות של תרומת ביצית נוספת במקרה הצורך. וכך, בין אם באמת נדרשו לתרומה נוספת או לא, אלפי הדולרים שכבר יצאו מכיסם לא יחזרו אליהם במידה ולא יעשה שימוש בביטוח.

רק אצלנו לא תידרשו לשלם שום סכום מראש! אנחנו נעניק לכם את האפשרות לתרומת ביציות חוזרת ובעלות נמוכה משמעותית מתוכניות הגרנטי השונות. אנו מאמינים שיש לאפשר לכם הליך שאיבת ביציות נוסף גם אם רק אחד מבני הזוג נותר בלי עוברים, בעוד שאר תוכניות הגרנטי דורשות בפועל ששני בני הזוג יוותרו ללא עוברים כלל (תרחיש נדיר יחסית). בכך אנחנו מתגאים להיות הפתרון היחידי המותאם במיוחד ובאופן ספציפי עבור אבות גאים.