הדרך להגשמת החלום מתחילה כאן. השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע

הבחירה הבטוחה ביותר להליך פונדקאות בארה"ב - גם בימי קורונה

ORM Fertility היא הפתרון המוביל לפונדקאות בארה"ב מ-א' ואת ת' לכל התהליך - משלב הבדיקות הרפואיות, דרך בחירת תורמת הביצית והפונדקאית ועד שתחזרו לארץ עם הילדים, הכל במקום אחד. אנחנו גאים לקחת חלק במסע המרגש של חייכם, ללוות אתכם בתהליך הלידה ובחזרה לארץ כמשפחה מורחבת. עם ניסיון של למעלה מעשור בהקמת משפחות בישראל, ב-ORM עזרנו להקים מאות משפחות ולהביא לעולם מעל 450 ילדים ישראלים ועוד אלפים רבים ברחבי העולם.
 
אנחנו מבינים שמציאות החיים השתנתה, ואנחנו ערוכים לכך. ORM היא היחידה המאפשרת בימי הקורונה משלוח זרע לארצות הברית ללא עלות. בצורה הזו תגנו על בריאותכם וגם תחסכו את עלויות הטיסה והשהייה.
 
אנחנו גאים ומתרגשים ללוות אתכם בתהליך החשוב בחייכם.

הנה כמה סיבות שיעזרו לכם להבין מדוע הבחירה ב-ORM היא הבחירה הבטוחה לפונדקאות בארה"ב:

מערך ליווי בלתי תלוי לאורך כל התהליך, ללא מתווכים וללא אנשי ביניים.

One Stop Shop – מרפאה, סוכנויות, ייעוץ ביטוחי ומשפטי במקום אחד.

זמינות ברמה הגבוהה ביותר: ליווי אישי ושוטף עם שני מתאמים ישראלים לאורך כל התהליך.

המרפאה במקום הראשון באחוזי הצלחת התהליך, ע"פ הנתונים הרשמיים של ה-CDC, ה-SART ומשרד הבריאות האמריקאי

Screenshot-at-Oct-15-10-48-30.jpg

הדרך להגשמת החלום מתחילה כאן. השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע

 

מי אנחנו

מרפאת ORM Fertility  הוקמה לפני למעלה מ-30 שנה בפורטלנד אורגון, בארה"ב. לאחר שנים של עבודה צמודה עם הורים ישראלים, ועל מנת לחסוך בעלויות התיווך הגבוהות שעל ההורים לשלם בתהליך כזה, הקמנו את ORM ישראל - שלוחה מקומית של המרפאה האמריקאית ו-ONE STOP SHOP, המלווה הורים לעתיד ישראלים, לאורך מסע הפונדקאות. הצוות בארץ עוטף את התהליך כולו, חוסך לכם בעלויות, מאפשר לכם קשר ישיר עם הגורמים המקצועיים השונים והופך את המסע לאפשרי ונגיש. 

ORM-Team-Surrofair.jpg
tsoof.jpg
yaniv.jpg
erez.jpg

מלווים אתכם לאורך כל הדרך – על התהליך בקצרה

שלב ההיכרות עם המרפאה ותחילת התהליך

התהליך מתחיל בשיחת היכרות עם הצוות הישראלי שילווה אתכם לאורך כל התהליך, עד החזרה לארץ כמשפחה – משלב הבדיקות, דרך מילוי הטפסים ההכרחיים, בחירת הפונדקאית ותורמת הביצית ועד הבאת התינוק לעולם.

 

תחילת ההליך הרפואי

זהו, הכל מוכן. השלב הבא כולל טיסה למרפאה בפורטלנד בליווי מלא שלנו, שם תכירו את הצוות הרפואי ותקבלו הסבר על התהליך, כולל שיחה עם פסיכולוגית על הצעדים הראשונים להורות בפונדקאות, תעברו בדיקות רפואיות והקפאת דגימת זרע. בתקופת הקורונה אין צורך לטוס למרפאה! נבצע בארץ משלוח של דגימת הזרע במיכל מקורר ומאובטח, כך שתחסכו את עלויות הטיסה והשהייה. ORM  היא המרפאה היחידה המאפשרת משלוח זרע לארצות הברית ללא עלות.

 

שלב תורמות הביצית

בשלב זה תחשפו למאגר מידע עצום על תורמות הביציות הפוטנציאליות, כולל תמונות, מאפיינים חיצוניים, עיסוקים, ציונים, תחביבים והיסטוריה רפואית משפחתית. הצוות שלנו יעזור לכם לזקק את הדרישות ולמצוא את התורמת שתתאים לכם. במקביל נחליט יחד על סוכנות הפונדקאות הטובה ביותר עבורכם, ואנחנו נעבוד מולה על מנת למזג את כל התהליכים יחד.

 

שלב איתור הפונדקאית

בשלב הזה, שלב ההגדרות, נגדיר את הצרכים שלכם מהתהליך לאיתור הפונדקאית המתאימה עבורכם, וכן סוגיות רבות אחרות בנוגע לתהליך הלידה.

עכשיו כל שנותר הוא להמתין לפונדקאית שהסוכנות תתאים לכם, ויחד איתנו לוודא שכל הצרכים נענו. ברגע שההתאמה בוצעה, תתקיים הכרות עם הפונדקאית  בה תוכלו לשאול את כל השאלות, את מי שהולכת להביא את ילדיכם לעולם. לאחר שהכל הוחלט, תקבלו מאיתנו ליווי ויעוץ משפטי לניסוח החוזה מולה.

 

מזל טוב!

בשעה טובה, יש הריון! גם בשלב הזה אנחנו מלווים אתכם ואת הפונדקאית, כך שתקבלו עדכונים שוטפים על הבדיקות ותוכלו אפילו לראות את תוצאות האולטרסאונד. במקביל, תוכלו להצטרף לקורס ההכנה המקיף להורות שאנחנו עורכים, שיכין אתכם בצעדים הראשונים בדרך להורות, ולמפגשי העשרה נוספים. כשתקבלו תאריך לידה משוער, תוכלו להזמין כרטיס טיסה - ותקבלו מאיתנו הדרכה וליווי בכל שלב בירוקרטי ומשפטי להסדרת המעמד שלכם בארה"ב (דרכון אמריקאי, תעודת לידה, גיור במידת הצורך ופעולות מול מדינת ישראל). שיהיה במזל - נולד/ה לכם תינוק/ת!

אנחנו אתכם עד לחזרתכם בשלום לארץ והמפגש המרגש עם המשפחה המורחבת!