ORM FERTILITY GAY FATHER
ORM FERTILITY

הבית שלך להגשמת חלומות הקמת המשפחה שלך

ORM Fertility - מחויבים לעזור לך להקים בבטחה את המשפחה שלך

ORM Fertility עוזרת לבנות משפחות באמצעות IVF, תרומת ביצית ופונדקאות כבר יותר מ-30 שנה. מביתנו בפורטלנד, אורגון בארה"ב, אנחנו אחת המרפאות המוערכות ביותר בארה"ב בתחום המתמחה הזה ועזרנו לבנות אלפי משפחות ברחבי העולם. אנו מחויבים להעניק טיפול מותאם אישית עם מצוינות קלינית בבסיס מה שאנו עושים. כמרפאה חברה ב-Pinnacle Fertility, משפחה ארצית של מרפאות בארה"ב, יש לנו כעת עוד יותר משאבים לעזור למטופלים שלנו להגשים את חלומותיהם.

 

יש לנו היסטוריה ארוכה וגאה, ומחויבות איתנה לסייע בהקמת משפחות ישראליות. כאחד הפתרונות המובילים להורים ישראלים לעתיד במהלך 10 השנים האחרונות, אנו מונים כיום יותר מ-800 תינוקות ORM שנולדו למשפחות ישראליות. במשך יותר מ-7 שנים יש לנו חברי צוות מסורים שבסיסם בתל אביב, העובדים לצד חברי הצוות שלנו בפורטלנד, כדי לסייע ולהדריך הורים ישראלים לעתיד במסעותיהם.

 

אנו גאים ללוות אותך במסע שלך להורות ומחוייבים לעזור לך להקים בבטחה את משפחתך.

הדרך להגשמת החלום מתחילה כאן. השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע

Screenshot-at-Oct-15-10-48-30.jpg
 

מי אנחנו

אנו מחויבים לעזור לך להקים את המשפחה שלך. בהובלת ד"ר ברנדון בנקובסקי, אנו צוות של 10 אנשי מקצוע שבסיסם בפורטלנד ובתל אביב הפועלים ישירות עם המטופלים הישראלים שלנו כדי להדריך אותם, תורמות הביציות והפונדקאיות שלהם במסעם עם ORM. אבל אנחנו רק חלק מצוות ORM הגדול יותר של רופאים, אחיות, אמבריולוגים, יועצים גנטיים ופסיכולוגים מדהימים שכולם ממלאים תפקיד בסיוע לך להקים בבטחה את המשפחה שלך.

היכרות איתך ועם תוכניות המשפחה שלך

הצעד הראשון במסע שלך הוא ייעוץ ראשוני עם הצוות שלנו בתל אביב כדי להכיר אותך, את התוכניות המשפחתיות שלך ואת הצרכים הספציפיים שלך. כל מסע להורות הוא ייחודי. חברי הצוות שלנו עברו תהליך זה בעצמם והקימו משפחות משלהם. נסביר לכם בשקיפות את השלבים בתהליך, כמה זמן אתם אמורים לצפות שהוא ייקח, לאיזה תקציב אתם צריכים לתכנן, האפשרויות שלכם למצוא את תורמת הביצית והפונדקאית ותפקידים של כל המעורבים. לאחר שתקבל מידע מלא וכאשר תהיה מוכן להתחיל את המסע שלך, אנחנו נהיה שם כדי לעזור לך לעשות את הצעד הראשון.​

 

טרום מחזור

כדי להתחיל, אתה תעבור תהליך בדיקות ראשוני בישראל. אנו נספק לך את כל המידע הדרוש כדי להפוך את זה לפשוט. לאחר השלמת הסינון שלך, תיפגש עם ד"ר בנקובסקי כדי לדון בתוכניות שלך ובתהליך. תתוודע גם למתאמת שלך בפורטלנד שתעבוד עם ד"ר בנקובסקי כדי לנהל את התהליכים הרפואיים של תורמת הביצית והפונדקאית שלך.

 

זרע + ביציות = עוברים

אנו נעזור לך להקפיא דגימת זרע בישראל או ישירות ב-ORM בארה"ב אם אתה מעדיף. תבחר תורמת ביצית על סמך הקריטריונים החשובים לך. תהיה לך גישה למאגר של תורמות הביציות של ORM או שתוכל לבחור תורמת מכל אחת מהסוכנויות הרבות לתורמות ביצית בארה"ב. מומחה התאמת תורמות ביצית של ORM יוכל לספק לך הדרכה בחיפוש אחר תורמת ביצית. לאחר שנקבל את הזרע הקפוא שלך ובחרת את תורמת הביצית שלך, הצוות בפורטלנד ישלים את הבדיקה והטיפול הרפואי של תורמת הביצית שלך על מנת ליצור את העוברים שלך.

 

פונדקאית + עובר = הריון

עם העוברים שלך השמורים במעבדה בפורטלנד תהיו מוכנים להתאמה עם פונדקאית. ברגע שיווצר "מאטצ'" בינך ובין הפונדקאית שלך, הצוות בפורטלנד ישלים את הבדיקה הרפואית של הפונדקאית שלך ואז יתכנן את החזרת העובר שלך ב-ORM בפורטלנד. ד"ר בנקובסקי והצוות בפורטלנד ינהלו את השלבים המוקדמים של ההריון של הפונדקאית שלך עד לשבוע 10 בערך. בשלב זה היא תסיים את הטיפול הרפואי של ORM ותטופל על ידי מומחה להריון בעיר הולדתה.

 

הריון + לידה = מזל טוב!

במהלך שאר ההריון שלך, אתה תתקשר באופן קבוע עם הפונדקאית שלך ומומחה ההריון שלה. שיחות וידאו יעזרו לך להצטרף לבדיקות ואולטרסאונד חשובות אם אינך יכול להיות שם באופן אישי. כדי לעזור לך להתכונן ללידה ולכל מה שיבוא לאחר מכן, נעניק לך גישה לקורס ההכנה להורות המקיף ולמשאבים שפיתחנו במיוחד עבור הורים ישראלים לעתיד. בנוסף למומחיות ולליווי שלנו, תהיה לך גם גישה לקהילה הגדולה של הורי ORM בישראל שכבר בנו את משפחותיהם וכן לאותם הורים לעתיד שעוברים את התהליך במקביל לך. וכשיגיע היום אתה תהיה שם כדי לקבל את פני התינוק החדש שלך לעולם!

לאורך כל השלבים הללו חברי הצוות שלנו בפורטלנד ובתל אביב נמצאים כאן כדי ללוות אותך במסע שלך להורות