הערכים שלנו

לא נתפשר על החלום שלך.

 

הערכים החזקים עליהם מושתתים השירות והמקצועיות במרפאה הם אבני הדרך הבסיסיים ביותר לפיהם אנו פועלים – כל זאת, כדי לעזור ולהפוך ביחד את החלום שלך למציאות. האידיאולוגיה שלנו- מקצועית והגינות בלתי מתפשרות.​

Resized_תמונות פיקניק משפחות 2017 אואראמ

חוקיות

אנו שמים לנגד עינינו בכל עת ניהול תקין של התהליך, ציות לכל החובות החלות גם בארה"ב וגם בישראל. ננהל קשר צמוד עם כל הגורמים המשפטיים המתעדכנים בכל שינוי בתקנות ובנהלים במדינות בהן מתנהל התהליך.

הגינות

אנו מתחייבים לפעול ברגישות, מקצועיות ואחריות אישית כלפי כל הצדדים הלוקחים חלק בתהליך: הפונדקאית, תורמת הביצית וההורים. נגן על הפרטיות שלכם ועל חיסיון רפואי מלא. נלווה את הקשר מול השחקנים הראשיים במסע המשותף תוך שמירה על האינטרסים האישיים שלכם מול הגורמים השונים. 

הצלחה

אנחנו מחזיקים באחוזי ההצלחה מהגבוהים בעולם, ופועלים ללא הרף בחזית הטכנולוגית והרפואית כדי שנמשיך להוביל באחוזי ההצלחה ללידת תינוק בהחזרה ראשונה, בתהליך של פונדקאות עם תרומת ביצית. מאמץ זה משותף לכל הצוותים הפועלים במרפאה. 

נסיון

איגדנו את הידע שלנו באינספור מדריכים והרצאות, והפכנו אותו לניסיון עשיר ומלמד הזמין לכם בכל עת. בכל שנה אנו מלווים כמאה זוגות ויחידים מישראל בדרך להגשמת חלום ההורות, והקמנו אלפי משפחות חדשות בעולם. בקליניקה שלנו מתבצעים מדי יום תהליכי פריון במעבדה מתקדמת הפועלת ללא הרף להתחדש ולהתעדכן. 

ליווי

מרפאת ORM Fertility היא המרפאה היחידה אשר מציעה ליווי ישראלי, מקומי ואישי לאורך התהליך כולו, בזמן המקומי, בעברית ובגובה העיניים. אנו מתחייבים שלא לקבל עמלות ולעולם לא נהיה תלויים בשיקולים כלכליים מול הגורמים החיצוניים בתהליך.

תכנון משפחה

יש לנו את הידע להפוך את החלום לתוכנית ממשית, ונעניק לכם את הכלים בכדי להפוך את שניהם למציאות. אנו מלווים תהליכים המותאמים לכל קשת תאי המשפחה, בין אם אתם זוג אבות, זוג נשים, הורים החיים עם HIV, בין אם אתם בהורות טרנסג'נדרית, גבר ואישה או הורים יחידנים.

שקיפות

נחשוף בפניכם את כל המרכיבים בדרך להערכת המחיר שלכם. נספק לכם את המרחב הבטוח לשתף ולהתייעץ, ונעודד קשר עם הורים בשלבים שונים בתהליך וגם בסופו, על מנת שתוכלו לברר מה היו עלויות התהליך הכולל בפועל. כל הידע שצברנו בדמות ניסיונם של לקוחותינו פרוס ונגיש לפניכם.

Please reload