הרצאות / וובינר | צוות ORM

משפחות ORM וחברים יקרים, 
בעמוד זה נרכז עבורכם את ההרצאות והקורסים המקוונים שהעברנו בזום בתקופת הקורונה. כאן גם תוכלו להתעדכן בהרצאות חדשות ולהרשם אליהן מראש. 
כדרך קבע במסגרת הליווי של צוות ORM בישראל, אנו מכינים את ההורים לעתיד עם סדנאות וקורסי הכנה להורות וללידה הנוגעים בנושאים ובתחומים רבים. אנחנו פועלים כל הזמן על מנת לשפר ולשכלל את המעטפת והתכנים שאנו מעניקים למשפחות שלנו, ומזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה שעולה בעקבות הצפיה ובכל נושא חדש שתרצו שנרחיב לגביו. 
תודה לכל המשתתפים והצופים! 


נמשיך ונעדכן אתכם במפגשים נוספים גם בעמוד הפייסבוק שלנו ובאינסטגרם.
אתם מוזמנים להרשם למערכת הניוזלטר שלנו במידה ותרצו לקבל עדכונים נוספים 

מפגש עם הרופא שלנו | ד״ר ברנדון בנקובסקי

ד"ר ברנדון בנקובסקי, מומחה עולמי בתחום הפריון והרופא המטפל של כל ההורים הישראלים במרפאה. ד"ר בנקובסקי הוא שותף בכיר ורופא מטפל בקליניקת ORM Fertility, בעל תואר ראשון בהנדסה ביו-טכנית מאוניברסיטת קורנל ועבר הסמכה בג'ורג'טאון. את שנות ההתמחות בגינקולוגיה, יילוד ותת התמחות בטיפולי הפריה חוץ גופית (IVF) עבר בבית החולים ג'ון הופקינס אשר דורג במקום הראשון בארה"ב במשך 22 שנה. נדבר על החזרה לשגרה במרפאה, על ההכשרה של הצוותים לקליטת מטופלים בתנאים של ריחוק חברתי, על ההיערכות של צוות הרופאים הבכיר לחזרה ללוח הטיפולים ונלמד גם על הפתרונות החדשים שהמרפאה אימצה כדי להתמודד עם המציאות המאתגרת. נרחיב על הבדיקות הגנטיות,  על המעבדה המיוחדת של ORM ועל אחוזי ההצלחה וחשיבותם. נראה את הדברים מנקודת המבט של הצוות הרפואי ונשמע חוויות אישיות.

שודר ב- 14.5.2020

promo.jpg

צפייה בהרצאה:

מפגש עם פונדקאית | ברברה מקלרן

ברברה מקלרן עובדת כעוזרת אישית בכירה לסמנכ"ל משאבי אנוש במערכת הבריאות, אמא לשלושה ילדים ונשואה לדן שהוא אח בבית חולים. דן הוא הגיבור השקט של ברברה המדהימה, שלקחה חלק בלא פחות משלושה תהליכי פונדקאות ועזרה להביא לעולם ארבעה ילדים! במפגש ברברה תשתף אותנו בחוויה מהזווית האישית שלה: על הפגישה הראשונה עם ההורים לעתיד, החששות, התקוות והרגעים המרגשים בתהליך, ההבדלים בקשרים האישיים בין הזוגות ועל התגובה של סביבתה הקרובה כשסיפרה שהיא עתידה לשאת הריון עבור אנשים אחרים. נדבר על העליות והמורדות לאורך התהליך, על הצד הרפואי, על פונדקאות עבור זוג גאה ועל הניסיון שלה בתהליך עם הורים החיים במדינה אחרת. ניגע בנושאים רבים נוספים ונלמד מה בכלל גרם לה ללכת בדרך כל כך מיוחדת.

שודר ב- 7.5.2020

promo.jpg

צפייה בהרצאה:

הריון בתהליך פונדקאות- למה לצפות? | ד״ר איתמר זילברמן רון

ד״ר איתמר זילברמן רון, מומחה למיילדות וגינקולוגיה, רופא הריון בסיכון מרכז בריאות האישה בכללית ורופא ביחידת האולטרסאונד בבילינסון, ואב לאיתן שנולד בתהליך פונדקאות בארהב.
נדבר על תהליך ה-IVF, על התרופות שהפונדקאית עתידה לקחת וכיצד הן משפיעות על גופה ועל שלבי ההריון השונים. ניגע בתופעות שאפשר לצפות להן במהלך ההריון ועל ההבדלים בין הבדיקות שעושים בארץ לבין אלו המקובלות בארצות הברית, ועל בדיקות שמומלץ לבקש במהלך הדרך.
נדבר גם על בדיקת חלבון עוברי, שקיפות עורפית, בדיקות דם גנטיות ועל הלידה עצמה- למה לצפות, מה מתרחש מרגע שיש צירים, אילו חיסונים מקובל לעשות ומה אנחנו יודעים על קורונה והריון?

שודר ב- 23.4.2020

93823236_6184323948407_12902684942391050

צפייה בהרצאה:

היבטים משפטיים בתהליך פונדקאות | עו״ד ויקטוריה גלפנד

עו"ד ויקטוריה גלפנד, תשתף אותנו מנסיונה הרב בליווי הורים בתהליכי פונדקאות. נדבר על הנושאים הכי רלוונטיים לתהליך בו אתם נמצאים או עתידים לעבור, ביניהם הסכמי טרום נישואים, צווי הורות וטיפים לחוזים או הסכמים שונים שתפגשו  במהלך הדרך, וכמובן איך לא- היבטים משפטיים החשובים לנו בתקופת הקורונה. 

שודר ב- 30.4.2020

vic.jpeg

צפייה בהרצאה:

הסבא והסבתא- עמודי התווך בתהליך | ד״ר אילן טבק אבירם

הסבים והסבתות לעתיד הם עמודי התווך בתהליך, וברוב המקרים הם יהיו "כח העזר" שלכם במהלך ההריון ואחרי הלידה. זו הזדמנות לחבר אותם לתהליך, לעזור להם להתמודד עם השאלות של הסביבה או כאלו שלא היתה להם הזדמנות לשאול אתכם, ולהכין אותם לקראת הדרך שתעברו ביחד כמשפחה. אנחנו רואים בזה הזדמנות מדהימה שתאפשר לסבים ולסבתות להתייעץ ולהציף נושאים שמעסיקים אותם, מבלי שיש להם כתובת אחראית ובטוחה לפנות אליה.

את המפגש העביר ד"ר אילן טבק אבירם, פסיכולוג קליני, שמלווה את ההורים שלנו בסדרת הרצאות לאורך התהליך. 

 

שודר ב- 16.4.2020

92576088_2698696793561930_52841746416722

צפייה בהרצאה: