למה דווקא אנחנו?

אתם מתחילים את המסע המופלא ביותר שתחוו, אולי, בחייכם. זהו מסע מרגש, מלחיץ לעתים, עמוס בחוויות ובהחלטות שישנו את חייכם.

 

על מנת להקל עליכם את מלאכת ההשוואה ריכזנו עבורכם נקודות חשובות על היתרונות של מרפאת ORM לעומת המתחרים.

44110759_1780807652017520_26326305179623

ניסיון – כשאנחנו מדברים על ניסיון, אנחנו מדברים על יותר מ-1500 תהליכי פונדקאות (!) בארה"ב (לא הודו, לא קנדה ולא תאילנד, רק פונדקאות בארה"ב), מתוכם כמאתיים רק לישראלים.

בטחון – אנחנו מציעים את אותו הפתרון באותו האקלים כבר שנים רבות. איננו מאמינים באותיות קטנות וכוכביות, ולכן כבר בהצעת המחיר הראשונית נכללים פרמטרים שאינם חובה אך נשאיר את הבחירה בידיכם (למשל: עלות תאומים, עלות ביטוח רפואי, בדיקת כרומוזומים לעובר, בקרה בטרימסטר הראשון, תורמת ביצית מנוסה, ניתוח קיסרי, ליווי משפטי ישראלי ועוד).

הצלחה - אנו מחזיקים באחוזי ההצלחה מהגבוהים בעולם ובעשירייה המובילה בכל הקטגוריות בארה"ב לאורך שנים ועם מספר תהליכים גבוה כל שנה! כל זאת הודות לאנשי המקצוע הטובים ביותר, המעבדה המתקדמת והסינונים והפרוטוקולים הרפואיים הלא מתפשרים. במיוחד ניתן להבחין בהצלחה הפנומנלית של המרפאה בלידות תאומים,  רובם משני אבות שונים בהריון אחד!

שירות של משפחה – במחלקה הישראלית של ORM, אנו רואים בלקוחות חברים/משפחה וכיאה למשפחה, פועלים באהבה ומסירות, בליווי, ייעוץ ואספקת ידע נרחב. בנוסף, תקבלו שירות מקיף מכל הגורמים הרלוונטים –למעלה מ-100 אנשי מקצוע במרפאה, העומדים לרשותכם, וסוכנות פונדקאות המלווה אתכם בארה"ב.

סוכנויות פונדקאיות – הסוכנויות  איתן אנו עובדים, נבחרו לאחר שנים רבות של נסיון בעבודה, הן מול המרפאה והן מול הצוות הישראלי. הסוכנויות נבחרו על סמך ניסיון ומצוינות. יחד עם זאת, קיים לרשותכם יתרון הגמישות, מאחר ואיננו כבולים לאף סוכנות בארה"ב, אנו יכולים לעבוד עם כל סוכנות שתעמוד בסטנדרטים הרפואיים של המרפאה.

חוקיות – החוק  הרלונטי הנו מדינתי ולא חוק פדרלי, ולכן בכל מדינה בתוך ארה"ב ההתייחסות היא שונה. אורגון זכתה להיות מהבטוחות ביותר עבור הישראלים;  רישום שני אבות בתעודת הלידה, תהליכי פונדקאות שמתקיימים כבר שנים רבות, אפשרות לרישום טרום ופוסט לידה ועוד. בנוסף, כבר בהערכת המחיר שתקבלו מאיתנו נכנס רכיב של עורך דין ישראלי שילווה אתכם בארץ, בעברית, אשר מכיר את החוק והחוזים, על מנת לדאוג עבורכם לתהליך פונדקאות בטוח.

מאגר תורמות ביצית- מהגדולים בארה"ב - כל התורמות עברו סינון קפדני. איננו משתמשים בביציות קפואות ואיננו מציעים תהליכים של חלוקת ביציות. כל הביציות יהיו לרשותכם להקמת המשפחה, אפילו לתהליכים נוספים שתרצו לעבור בעוד שנים. איננו מתפשרים על איכות התורמות מאחר ויש להן השפעה ישירה על ההצלחה של התהליך.